"O Chryste zmartwychwstały, i my z Tobą zmartwychwstaniemy"
Alleluja!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz
♥♥♥ Rafałku ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS TOBIE RAFAŁKU A TWOIM
BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWIA,NADZIEI MIŁOŚCI I WIARY.DZIĘKUJE ZA WSPÓLNĄ
PAMIĘĆ O NASZYCH SKARBACH. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE ŁUKASZKU W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS-A TWOIM
BLISKIM ŻYCZE ZDROWIA, WIARY, MIŁOŚĆ,NADZIEI.DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNĄ PAMIĘC
O NASZYCH SKARBACH.POZDRAWIAM SERDECZNIE
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE DO SAMEGO
NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE
SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Przez cierpienie do gwiazd "Świąt spokojnych i radosnych w dniu
Zmartwychwstania Pańskiego dla bliskich życzę (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Pamiętam mimo mojej nieobecności [*] Wielkanocne światełko dla Ciebie Rafał
, a dla Twoich bliskich podziękowania za pamięć i życzenia świąteczne,
aby nadzieja na spotkanie z Tobą dodała im sił[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Twoim bliskim życzymy zdrowych,pełnych
wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z
nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej
Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech
Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w
niebie.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. W Chrystusie
ciemność staje się jasnością, koniec nowym początkiem!
Kiedyś się spotkamy Rafale [*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Modlitwa i światełko naszej miłości dla Ciebie Synku .(**)-Niech radość
Wielkanocy napełni nasze serca wiarą ,nadzieją i obfitością łask od
Chrystusa Zmartwychwstałego'
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Godziny, doby,tygodnie,lata
będa przechodzić jak chmury po niebie.
A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie
ja coraz blizej bede juz ciebie..
*Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Ukochani
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.
Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.