KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284741
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza Karpińskiego
❤ ❤WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE RAFAŁKU ❤ ❤
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"O Chryste zmartwychwstały, i my z Tobą zmartwychwstaniemy" Alleluja!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Rafałku ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS TOBIE RAFAŁKU A TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWIA,NADZIEI MIŁOŚCI I WIARY.DZIĘKUJE ZA WSPÓLNĄ PAMIĘĆ O NASZYCH SKARBACH. POZDRAWIAM SERDECZNIE
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE ŁUKASZKU W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS-A TWOIM BLISKIM ŻYCZE ZDROWIA, WIARY, MIŁOŚĆ,NADZIEI.DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNĄ PAMIĘC O NASZYCH SKARBACH.POZDRAWIAM SERDECZNIE
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE DO SAMEGO NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE SERDECZNIE POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Przez cierpienie do gwiazd "Świąt spokojnych i radosnych w dniu Zmartwychwstania Pańskiego dla bliskich życzę (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Pamiętam mimo mojej nieobecności [*] Wielkanocne światełko dla Ciebie Rafał , a dla Twoich bliskich podziękowania za pamięć i życzenia świąteczne, aby nadzieja na spotkanie z Tobą dodała im sił[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Twoim bliskim życzymy zdrowych,pełnych wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Ciebie. A Twoim bliskim niech Zmartwychwstały Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Tobą w niebie.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. W Chrystusie ciemność staje się jasnością, koniec nowym początkiem! Kiedyś się spotkamy Rafale [*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Modlitwa i światełko naszej miłości dla Ciebie Synku .(**)-Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca wiarą ,nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego'
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Godziny, doby,tygodnie,lata będa przechodzić jak chmury po niebie. A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie ja coraz blizej bede juz ciebie.. *Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Ukochani Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1288   1289   1290   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012