❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rafałkowi....
Zgłoś SPAM
ciocia Monika i wujek Wojtek
pamięć i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciaz do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...Swiatełko dla Ciebie Rafalku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiąteczne światełko z modlitwa dla Ciebie RAFAŁKU.... .....Niech
Zmartwychwstały Chrystus napełni nas swoją mocą i pokojem..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jasne Anioły utuliły Was do snu...a Wy uśmiechacie się do nas zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat spotkamy się wśród jasnych nieba
łąk...tęskno nam...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU...CHOĆ TERAZ TWE MIEJSCE Z ANIOŁAMI W NIEBIE,TO W KAŻDYM Z NAS
ZOSTAŁA CZĄSTKA CIEBIE....ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W drugi Dzień Swiąt zapalam smutne swiatelko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W drugi Dzień Świąt,Rafałku kochany…Mamusiu,przytulamy ciepło….
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Dlatego cieszy się moje serce i dusza raduje, a ciało moje będzie
spoczywać bezpiecznie bo w kraju zmarłych duszy mej nie zostawisz i nie
dopuścisz, bym pozostał w grobie." Ps.16,9-10
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Poniedziałkowe i jeszcze
Wielkanocne światełko pamięci dla Ciebie((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Wielkanocne Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Pełna jest ziemia łaskawości Pana. Światełko Wielkanocne.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
PANIE MIEJ W OPIECE
NASZYCH UKOCHANYCH
ZMARŁYCH, DAJ IM PANIE
ŻYCIE WIECZNE
♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥
Bliskim życzę zdrowych,
pełnych nadziei i spokoju
Świąt Wielkanocnych
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie- pamiętaj
o Aniołkach Naszych- my w sercach na zawsze Ich mamy...świątecznie
pozdrawiamy Aniołkową Rodzinę
Zgłoś SPAM
rodzice
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE KOCHANY SYNKU(**)TAK BARDZO,BARDZO NAM CIEBIE
BRAKUJE....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.