Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa dla Ciebie Syneczku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO........
RAFAŁKU ŚWIATEŁKO DO NIEBA I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Spójrz Mamo do góry, to ja kiwam do Ciebie z tej niebieskiej chmury.
Jestem i wciąż o Tobie pamiętam(...)Nie chciałem żebyś czuła się
osamotniona. Połóż się, kochana, nie czekaj na mnie do rana..."
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i
nasza miłość, która Was otula każdego dnia....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU ***
ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ***
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI....Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i
tęsknota......
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•¤»((¯♥¯))«¤• .•¤»((¯♥¯))«¤•Światełko i modlitwa dla
Ciebie .•¤»((¯♥¯))«¤•.•¤»((¯♥¯))«¤•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"...Tygodniowe Światełka pełne miłości dla was aniołeczki
...dziękujemy że byliście z naszymi aniołkami...coś Pięknego..pozdrawiamy
!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutne oczy Matki wpatrzone w Twoją mogiłę.Tak chciałyby Ciebie zobaczyć
chociaż przez krótką chwilę. Smutne matczyne ramiona z tęsknoty
usychają.Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołają.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca.... (światełka pamięci za
te dni co mnie nie było[*][*])
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ.ŚWIATEŁKO-MODLITWE-PAMIĘĆ-ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętamy....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona i patrzy na Ciebie Matko
zamyślona. Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie, jak starasz się na nowo
ułożyć swe życie."
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA ¸¸.•❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.