Gdy serce bić przestaje, szum wiatru, ptaków śpiew tylko pozostaje..Dobranoc
synku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy odchodzi Ktoś Bliski...rozpaczą sięgasz gwiazd...dziś wiemy na pewno
Jesteście zawsze blisko nas...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zapomnisz może o osobie z którą się śmiałeś,lecz nigdy nie zapomnisz,o
osobie za którą płakałeś.Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć
...!Światełko za wczoraj(brak internetu)!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Wolą Boga jest
nasze rozstanie.
Nadzieją Dusz
nasze ponowne
spotkanie...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWA... RAFAŁKU...((*))..
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się
radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi, jaśniutkie światełko
pamięci zapalam ((*)).
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE RAFALE˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci,
o których pamięć troskliwie dbamy
i choć ich nie ma,nie umierają,
radośni,wielcy, wszystkim życzliwi,
tacy zostają"
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Jestem tego pewny ,w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie
góry ,wszyscy razem spotkamy się"........
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci
Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci. "
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co piękne odeszło na zawsze...jak więc znależć wiosenne promienie
słońca???
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą...Każdy dzień,jest dla mnie
czekaniem...Każdy dzień,utopiony w tęsknocie...Każdy dzień naznaczony
rozstaniem...Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
„Dziwny świat, zabrał wszystko co dał, zepchnął w noc i
zostawił nas....”
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech Twoja niebiańska podróż będzie pełna pięknych barw, niech każdy
dzień jaśnieje światłem dobra.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.Jim Morrison
Zawsze Będziesz w Naszej Pamięci...{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} Światełko i
modlitwę zostawiamy {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.