KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284712
Zapalone ponad rok temu
mama
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w sercu pustka, smutek, żal...Tak trudno śmiać się z innymi...Gdy wiem że Ciebie nie ma wśród nas.Modlitwa i światełko dla Ciebie Synku.Dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo To co miało sens odeszło razem z Tobą...i zgasło słońce kiedy jeszcze był dzień...Modlitwa i światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne słowa nie określą naszego żalu i bólu, nie pokażą bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...a może???
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
RAFAŁKU...światełko z modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Obłokiem zawsze bądź... Słońcem, które nigdy nie zachodzi... Otulaj nas nadzieją ... Miłością, która nie odchodzi....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!..Aniołeczki tak bardzo tęsknimy ..:*:*...Smutno..!
Zgłoś SPAM
Siostra
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Boże, daj mi pogodę ducha abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę…”
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wieczorem siedzę i patrzę w niebo, jak uśmiech Twój kreślę linie po gwiazdach. Pada deszcz i moknę w nadziei, że kiedyś poznam Twój uśmiech, że poznam Twój anielski szept(♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełko na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści, niżli dni szczęścia wspominać, o Tych, co na zawsze odeszli...Aniołki Ukochane tak tęsknimy.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko ,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach, którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka tęsknota, która już na zawsze zostanie ?"
Zgłoś SPAM
Dla Ciebie [*]
pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1296   1297   1298   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012