Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Rafałku odszedłeś na ten nieznany drugi brzeg,zostawiłeś miłość,pamięć
i wszelkie uczynione dobro.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych
rękach.
Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA.❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Zmarłe dzieci są jak kwitnące kwiaty zerwane w ogrodzie. Bóg wybrał
je, aby zdobiły niebiosa.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę
zostawiamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Śpij spokojnie...[♥][♥][♥]
[♥][♥][♥]...Pamiętamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z nieobecności, której doświadczamy nie możemy i nie chcemy się
"otrząsnąć"....Jesteście z nami Aniołki zawsze cokolwiek
robimy....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zbyt szybko doszedłeś do tej
Niebiańskiej Bramy...
Za którą nie ma innych dróg.
Bądź tam szczęśliwy....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach... :*:*Światełko Pamięci Aniołki kochane :"(*
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tam gdzie nadzieja kwitnie,a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy,kiedyś spotkamy się znów.Pośród rajskich połonin,gdzie nie ma bólu
i łez,
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
DLA CIEBIE SYNKU KWIATY UKŁADAM,I DO CIEBIE JESZCZE GŁOŚNO GADAM.DO CIEBIE
MYŚLI MOJE LECĄ,DO CIEBIE ŁZY W OCZACH SIĘ ŚWIECĄ,I TAK BEZ KOŃCA DO
KOŃCA BEZ CIEBIE Z TOBĄ..ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Rafałku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...w ciszy i w zadumie zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI z modlitwą na ustach.Śpij
spokojnie Rafałku
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
13 MAJ...PO CIĘŻKIM PRZEBUDZENIU...nie żyłam...ale przemyślałam,że mój
seans się chyba jeszcze nie zakończył...Tak chciał BÓG
!!!!!!!!!...MODLITWA...MODLITWA...MODLITWA...ZNICZ dla WAS WSZYSTKICH !!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.