My tu na ziemi żyjemy po to, by móc znów Was ujrzeć Dzieci nasze i
przytulić gdy w końcu się znów spotkamy, moje piątkowe światełko dla
Ciebie Rafale ....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Są chwile, by działać, i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co
przynosi los"
Paulo Coelho
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU....MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA -CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY...ŚWIATEŁKO
DO NIEBA,MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co piękne odeszło...jak znależć promienie słońca??? Aniołeczki
Ukochane zawsze i wszędzie Jesteście z nami...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
WIECZORNE ŚWIATEŁKO...(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Czasem najbardziej niepojęta odległość nie może oddzielić przeznaczonych
dla siebie ludzi, bo przecież wszystko trwa dopóki pamięć serca tego
chce...:*:*!...Aniołeczki...!
Zgłoś SPAM
mama
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...Wszystkie te myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane...Światełko mojej miłości Syneczku [**] [**]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwile. Potem znowu
przychodzi.....tęsknota, ból, cierpienie.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Kolejna wiosna,za oknem słychać radosne ptaków trele lecz nas nic nie
cieszy...Zaopiekujcie się nami,sprawcie proszę,żeby słoneczko wysuszyło
choć jedną łzę naszą....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienie to rodzaj spotkania z Tobą Rafale Kochany, moje nieustające
swiatełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE `❤*• NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE WAS
ZA RĘKĘ TRZYMA `❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU `❤*•
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność”
Emily Dickinson
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa,światełko i pamięć dla Ciebie Rafałku...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
;ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ-ŚLADY NA SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE;ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM....RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem, tylko pamiętajcie o Nas
każdego dnia....odeszliśmy, żeby odpocząć na chwilę....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Wciąż zadręczam się niewiedzą,jaką świat głęboko skrył.Wciąż
pragnę obudzić Tych co śpią,bym mogła z Nimi się znowu przywitać.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.