„Jedynie wierząc w nieśmiertelność, człowiek może uchwycić znaczenie
swojego istnienia tu na ziemi. ”...Aniołeczki światełek tysiące za wczoraj
i na Dziś...!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne dobranoc Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co ma dla nas
los.Serca nasze zranione tęsknotę przepełnione.Byłeś jedyny,wyjątkowy dla
rodziców.Tak wiele nam odebrano ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy...palimy świece, naszej wciąż żywej pamięci przesłanie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są chwile, gdy trzeba cały ból wykrzyczeć bez jednego słowa. Łzami, które
w ciszy przemkną się po twarzy. Choć czas je wymaże, krzyczeć będą
ciągle rozerwaną duszą.(*)
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
...w ciszy i w zadumie zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI z modlitwą na ustach.Śpij
spokojnie ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tyle jest serc, w których żyjesz Rafale, moje zapłakane deszczem światełko
pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wiecznie w ich
towarzystwie... Fryderyk Nietzsche.Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Gdy się miało szczeście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to - to jest bardzo mało...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne tłumaczenia zrozumieć nam nie pomogą...sięgamy do wspomnień, do
zdjęć, nie możemy powstrzymać łez tak bardzo nam Was brakuje Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach, którego nic nie pokona
? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka tęsknota, która już na
zawsze zostanie ?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.