Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
mama
MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MOJEJ MIŁOŚCI DLA CIEBIE KOCHANY SYNKU (**)
(**)
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Smutne niedzielne światełko.
Zapalamy światełka za wszystkie dni naszej nieobecności , był to dla nas
bardzo ciężki okres . Pozdrawiamy Asia, Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
[*]
pamiętaMY przyjacielu !
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Mój świat jest pusty i pusty jest mój dom , żal mi każdej chwili,gdy
kradnie ją bezlitosna tęsknota,a usta nieme o jedno proszą-
wróć,czekamy~!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Mija kolejna niedziela, kolejny tydzień. Życie toczy się dalej, ale puste i
bez sensu. Trudno nam zrozumieć to wszystko. Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zgasłeś Aniołku cicho jak ścięty kwiat , w duszy bliskich rozszalała się
burza i pozostał łzami zalany świat....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
mama śp Wojciecha LIGENZA
Kiedy przyszedłeś na świat przyniosłeś wszystkim wiele radości i
szczęścia.Kiedy Bóg powołał Cię do siebie zostawiłeś smutek,tęsknotę i
żal.Zanim Bóg powoła Twoich bliskich do siebie,czuwaj nad nimi.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ODESZLI A MY NADAL ICH KOCHAMY I TĘSKNIMY....MÓWIMY DO NICH,NIE RAZ NAM SIĘ
ZDAJE...PRZECIEŻ SĄ Z NAMI.BOŻE ZABIERASZ TYCH KTÓRYCH KOCHAMY -A NAM
ZOSTAWIASZ KRWAWIĄCE RANY. ŚWIATEŁKO I MODLITWA
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama
Bez nadziei, bez szans. Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza.. myśli ogarnia płacz..(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*] Smutna niedziela, smutne nasze zycie bez Was Nasze Dzieci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.