Dzieci cicho wymykają się do Boga, Ich imiona zacierają krople tęsknoty.
Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei, One biegają po kałużach łez boso.
Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]...Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy...♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Światełko
mojej miłości dla Ciebie Synku...(**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Zapachniało jodłami, Rozszumiały się drzewa... Był ktoś i nagle odszedł,
Był ktoś i go nie ma... Cicho teraz nad lasem, Nawet ptak nie zaśpiewa...
.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Światełka za wczoraj ...!
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU....MINEŁO SZCZĘŚCIE-NIE PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁO TYLKO
WPOMNIENIE. ŚWIATEŁKO, MODLITWE ZOSTAWIAM NA DZIŚ ORAZ ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI CHOĆ MYŚLAMI BYŁAM CAŁY CZAS Z WAMI.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rozpacz jest upadkiem, z którego trzeba powstać, Dzieci Nasze Kochane każdego
dnia próbujęmy powstać ale to takie trudne,moje światełko pamięci dla
Ciebie Rafale
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Niezapominajki spoglądają swoimi niebieskimi oczkami,stokrotki się
uśmiechają,konwalie zakwitły kolejny raz,piękny majowy bukiecik i
światełko przesyłam dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I budzą się wspomnienia, a każdy dzień to ból....bez Was Ukochane Aniołki
tak smutno...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Otrzyj nasze oczy bo są zapłakane, wysusz policzki bo są łzą zalane,
pociesz dusze żalem wykąpane, opatrz serca co mają wielką ranę..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W smutny majowy wieczór płomniń zapalonego światełka mknie po między
gwiazdami Tam do Ciebie w ciszy serc(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim
wszystko..Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na
pożegnanie...Teraz zostało tylko płakanie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.