Ogromny smutek, którego żadne słowa nie ukoją, jakby połowa nas wraz z
Wami, kochany Rafale odeszła bezpowrotnie, nikt i nic juz Was nie zastąpi...
moja pamięć i modlitwa, powtarzana, jak mantra..
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Wojciecha Ligenza
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
mama
MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MOJEJ MIŁOŚCI DLA CIEBIE SYNKU (**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Boże opiekuj się naszymi dziećmi [*]
Zgłoś SPAM
mama
Umiera człowiek...pozostaje po nim słowo,specyficzny do niego gest,klimat
uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...ale pozostawił także...ogromny
smutek.(**) (**) Dobranoc Synku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzie nasze marzenia, tak potrzebne nam...zmysły wzroku szukają w tłumie
twarzy Anioła...nadziejo bądż z nami i pozwól wierzyć...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nigdy nie stracimy tego,co nas kiedyś cieszyło.Wszystko co darzymy głęboką
miłością,pozostaje częścią nas.H Keller.Światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ZABRAŁEŚ ZE SOBĄ SPOKOJNY CZAS,NAM ZOSTAŁY WSPOMIENIA CO TONĄ W
ŁZACH.ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE RAFAŁKU ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Blady księżyc krąży po niebie, maluje wzory na ciemnym tle, nasze serca tak
tęsknią do Was, a usta szepcą kochamy Was...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Wieczorne światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się Pamięć nazywa....PAMIĘTAM. ♥ ♥ ♥
¸¸.•*´¯`✿ ♥ .•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Rafale ....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W Wiecznym Spokoju w Niebie Odpoczywaj ..........
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po
jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść./Maria
Kallergi/.❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.