Tak sobie myślę,że gwiazdy to może nie gwiazdy,lecz otwory w niebie,przez
które przedostaje się miłość naszych ukochanych zmarłych i świeci na nas
z góry,abyśmy widzieli,że są szczęśliwi.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Niedzielne światełko jasne, jak dzisiejsze słońce [*]
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Wojciecha Ligenza
światełko dla Ciebie Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Kochamy Was nasze Aniołki . Bo umrzec to zbyt błahy powód żeby przestac
kochac.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nigdy WAS nie zapomnimy zawsze będziecie w śród nas...w naszych sercach...w
pamięci zawsze będzie gościł WASZ głos,śmiech,uśmiech WASZE podejście do
życia ...:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Umilkły szumiące strumienie,
Twarz zarysowanego kamienia,
Zamilkły kwiaty i śpiewy ptaków,
W tafli pamięci...echem...
Odbijają się , wspomnienia...Modlitwa i światełko Synku dla Ciebie (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Żyj! - krzyknęła nadzieja. - Bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho
życie...(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko naszej nieustającej pamięci Rafale.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutek łączy dwa serca bliższymi więzami niż szczęście,wspólne
cierpienie jest o wiele silniejszym ogniwem niż wspólne szczęście.Alphonse
de Lamartine
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nieznana ukołysze Cię noc, Gwiazd dłońmi złotymi, A księżyca
czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wiecznym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których na
zawsze ból zostanie....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach... :*:*...aniołeczki kochane !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa.
Zgłoś SPAM
Mama śp.Wiesia i Roberta Walas
Odpoczywaj w rajskich ogrodach. Niech Bóg Cię otoczy swoją opieką.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.