KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
285106
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza
Tak sobie myślę,że gwiazdy to może nie gwiazdy,lecz otwory w niebie,przez które przedostaje się miłość naszych ukochanych zmarłych i świeci na nas z góry,abyśmy widzieli,że są szczęśliwi.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Niedzielne światełko jasne, jak dzisiejsze słońce [*]
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Wojciecha Ligenza
światełko dla Ciebie Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Kochamy Was nasze Aniołki . Bo umrzec to zbyt błahy powód żeby przestac kochac.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nigdy WAS nie zapomnimy zawsze będziecie w śród nas...w naszych sercach...w pamięci zawsze będzie gościł WASZ głos,śmiech,uśmiech WASZE podejście do życia ...:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Pozostawiam niedzielną modlitwę...cieplutkie światełko...
Zgłoś SPAM
mama
Umilkły szu­miące strumienie, Twarz za­ryso­wane­go kamienia, Za­milkły kwiaty i śpiewy ptaków, W taf­li pamięci...echem... Od­bi­jają się , wspomnienia...Modlitwa i światełko Synku dla Ciebie (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Żyj! - krzyknęła nadzieja. - Bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho życie...(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko naszej nieustającej pamięci Rafale.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutek łączy dwa serca bliższymi więzami niż szczęście,wspólne cierpienie jest o wiele silniejszym ogniwem niż wspólne szczęście.Alphonse de Lamartine
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nieznana ukołysze Cię noc, Gwiazd dłońmi złotymi, A księżyca czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wiecznym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach pamięci,wspomnieniach... :*:*...aniołeczki kochane !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
Mama śp.Wiesia i Roberta Walas
Odpoczywaj w rajskich ogrodach. Niech Bóg Cię otoczy swoją opieką.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1266   1267   1268   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012