Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka za wczoraj i na dziś (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Są chwile co w pamięci zostają i choć czas mija one nie mijają...Byliście,
Jesteście i Będziecie w naszych sercach, myślach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń.... ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama
DOBRANOC SYNKU (**) (**)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
A może zmarli tęsknią za nami bardziej niż my za nimi ..
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Rany pozostają na zawsze. Nic już nie jest jak dawniej bo my jesteśmy już
inni.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Już ostatnia iskra w moim życiu gaśnie,
było przeznaczone umrzeć mnie w tym czasie.
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałowi [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy,
zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥
´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Światełko i modlitwę zostawiamy ●
♥ ●
Zgłoś SPAM
przechodzień
Odeszły niespełnione marzenia (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
żadne słowa nie wyrażą bólu ani nie ukoją go. Czasem lepiej po prostu
milczeć[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨
Modlitwa i światełko pamięci
Na zawsze pozostaniesz w Naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż...życie tak krótkie, a
takie męczące...mokre od łez żalu, tęsknoty, bólu...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Maleńkie chwile uśmiechu-wspomnienia- co siłę nam dają,by dalej iść..
Przyjmij serca mojego przytulenie,modlitwę i światełko na dziś ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.