Rafałku światełko,modlitwa dla Ciebie w ten słoneczny ale smutny czwartek
~~~~~~♥ ♥ ♥.tęsknota jest gorsza niż...śmierć..♥ ♥ ♥`~~~~~~
Zgłoś SPAM
[**] [**]
Zgłoś SPAM
mama
SYNKU KOCHANY...I KOLEJNY SMUTNY MIESIĄC I NADAL CZEKAM KIEDY WRÓCISZ.MODLITWA
I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE......(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
\"Umarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią się im
płaci.\" - Wisława Szymborska. Rafałku w naszej pamięci jesteś
każdego dnia, moje czwartkowe światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Dla nas pozostały po Was...tylko okruszki wspomnień,miłość najbliższych i
pamięć...odpoczywajcie w spokoju...cudne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To płacze serce, tak cichutko łka, a w smutnym oku zastygła łza, to płacze
serce nad losem swym, odeszło szczęście i Wy razem z nim....
Zgłoś SPAM
mama
DOBRANOC SYNKU (**) (**)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
♥ ♥ ♥ Tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, Bo
zawsze myślami będziemy przy Tobie!! Jesteś Aniołkiem i czuwaj nad nami!!
Światełko na dziś i za dni mojej nieobecności(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko
milczenie Pełne gorących łez I bliskość serc... [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Mijają dni, tygodnie,
miesiące i lata:
- ból, miłość, tęsknota,
pamięć wciąż trwa
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach... :*:*..aniołeczki kochane tęsknimy okrutnie.. !
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie
można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada
ciasno na dnie serca.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zmienimy tego, że Was przy nas nie ma, nie zmienimy choć tęsknimy,
tęsknimy bo kochamy...dajcie nam siłę by jakoś dalej trwać...
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak dużo tęsknoty za Wami...śliczne czerwcowe płomyczki wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho
ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach, W naszych najskrytszych marzeniach.((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kiedyś JP II powiedział,że DZIECI to największa radość,nadzieja i
miłość dla rodziców,jak zatem żyć dalej nasze Dzieci Kochane kiedy nasza
radość,miłość i nadzieja została nam odebrana na zawsze ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.