...z łzami pozostają wspomnienia,te ciepłe i dobre...Rafałku odpoczywaj w
pokoju,a światłość wiekuista niechaj zawsze Ci świeci.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Tysiące Światełek..!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko pamięci niech Ci nigdy nie zgaśnie [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ღ✿ღ...*...RAFAŁKU KOCHANY....MOJA PAMIĘĆ KAŻDEGO DNIA...*...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Odszedłeś Rafałku,pozostawiłeś wspomnienia,tęsknotę i sny
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,O Panie mój,rozpal miłość moją ku Tobie,aby wśród burz,cierpień i
doświadczeń nie ustał duch mój.Widzisz jak słaba jestem.Miłość wszystko
może.,,sw.Faustyna"
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Nigdy już nie wrócą chwile spędzone razem,radosne..jakże piękne.. lecz mam
wspomnienia,skarb teraz najcenniejszy,którego nikt mi nie zabierze!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
tato
.....!
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
"W pamięci zostają żywe obrazy,
a w sercu nadziei płomień.
Chwile, które tak bardzo zatrzymać byś chciał,
jak fale odpłynęły gdzieś w dal...
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Posyłaj Panie trochę częściej Naszych Aniołów osobistych , niech chociaż
takie mamy stamtąd nie napisane do końca listy...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU KOCHANY Dlaczego tak trudno pogodzić się z tym, że WAS już nie ma z
nami... Dlaczego? Przecież jesteście TAM szczęśliwi.... A jednak...tak
bardzo ciężko....PAMIĘTAM..(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko,a Ciebie nie ma wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko
nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Wysyłam ciepłe światełko dla Ciebie ,niech Cię ogrzeje swym ciepłem,niech
obejmie i przytuli serdecznie ode mnie¸.·*¨)¸.·*¨)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.