KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
285193
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Pamietamy zawsze choc nie zawsze mozemy tutaj byc.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień za dniem, dzień za dniem, dzień za dniem... ale przyszłości nie widać.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zapomnisz może o osobie z którą się śmiałeś,lecz nigdy nie zapomnisz o osobie,za którą płakałeś.Światełko pamięci połączone z modlitwą.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wyprzedziliście nas w drodze...a teraz cisza za Was przemawia...nie chcecie nam zdradzić o raju wieczności, bo dla Was zatrzymał się czas...palimy Wam znicze miłości, bo ciągle Jesteście w sercach
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!:"(
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” (Jan Grzegorczyk) - ale ja nie potrafię tego zrozumieć.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Jak latarnia na morzu Jasny świecy płomień niech Wam świeci..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... moje światełko pamięci na dzisiaj i sobotę dla Ciebie Rafałku ... [*][*][*][
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W ten cichy,pogodny wieczór.Gdy gwiazdy świecą na niebie.Ja pełna tęsknoty i smutku piszę ten list do Ciebie.Śpij spokojnie aniołku.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))Czwartkowe światełko.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Przyszedł taki dzień, który zmienił wszystko … Dzień, który przyniósł smutek i żal … Życie niby toczy się dalej a Ciebie wciąż brak … Świat stracił swój blask bez Ciebie Halina Surmacz
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..? Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić :"(!..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1259   1260   1261   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012