Płomyki jaśniutkie płoną w zniczu, aniołki siedzą na pomniku,w wazonach
bukiety róż, a tęsknota za Wami ani rusz... Dlaczego odszliście tak wczenie?
Pamiętać i tęsknić za Wami będziemy wiecznie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wczoraj szczęście było blisko,wczoraj śmiał się cały świat.Dzisiaj
raptem przeszło wszystko,całe szczęście rozwiał wiatr.Z pamięcią zapalam
światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*] Nieustające płomyki dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Twoje życie zgasło jak płomyk na wietrze,dużo za wcześnie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zbyszek i Wiola z rodziną
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutne niedzielne światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Rafale, lubię patrzeć na Twoje zdjęcie z morzem w tle, tyle w nim jakiegoś
spokoju, ciszy i Twojej młodości... Twoją Mamusię też serdecznie
pozdrawiam, jest często ze mną, na tej stronie ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo przecież nadejdzie ten dzień, gdy spełnią się nasze marzenia, słońce
zaświeci jaśniej...czekamy na spotkanie Aniołki
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Światełko mojej pamięci dla Ciebie Rafałku (*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Kiedyś było inaczej: wspólne dni, marzenia,radości. Teraz tego już nie ma.
Dzisiaj to tylko- wspomnienia...
Rafałku ...
Zgłoś SPAM
mama
Dziś wiem co ważne lecz jest za późno,
twego powrotu czekam na próżno.
Twe serce zimne, nie bije wcale,
ile bym dała by biło dalej.Modlitwa i światełko dla Ciebie Synku Kochany [*]
[*]
Zgłoś SPAM
tato
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie, gdy słońce z drugim się pieści ? Czemu
na świecie w jednej godzinie, tyle nieszczęścia i bólu się mieści ? Śpij
spokojnie aniołku
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
W Twoje niebo cisnę z siłą łez srebrniutki mak, By Twa wiosna szczodrą
była, ukwiecony - sad, By w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci, Że
gdzieś komuś pękło serce, w mak rozprysły łzy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija, one nie mijają, są też
osoby tak bardzo Ukochane i Niezapomniane...Skarby Nasze
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.