Światełko za sześć dni mojej nieobecności,Rafałku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jesteś dalej niż najdalsza gwiazda na niebie,lecz bliżej niż ktokolwiek
inny,bo w sercach tych,którzy Cię pokochali na zawsze.Światełko dla Ciebie
aniołku
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Gdzieś na szczycie góry ,wszyscy razem spotkamy się....."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałku, pamiętam ....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie dni, gdy wołasz o Miłość A ona milczy Są takie dni, gdy wzywasz
Nadzieję A ona nie przychodzi Są takie dni, gdy świeczkę zapalasz dla Wiary
i się pali na zawsze(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nigdy nie stracimy tego,co nas kiedyś cieszyło.Wszystko,co darzymy
miłością,pozostaje częścią nas.Helen Keller.Swiatełko pamięci,niech
płonie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest jak Biały Anioł, który rozkłada skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Was Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Do końca dni naszego żywota ,nic muru pamięci o Was nie skruszy,a
odwieczna za Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Czy świeci słońce, czy świecą gwiazdy na niebie my wciąż tak samo
tęsknimy Kochani za Wami...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŻYŁEŚ DLA NAS,KOCHAŁES WSZYSTKICH-CICHO ZASNEŁEŚ-JUŻ CIĘ NIE MA-CHOĆ
WCZORAJ BYŁEŚ,ODESZŁEŚ W WIECZNĄ DAL-ZOSTAŁA W NASZYCH SERCACH
TĘSKNOTA,BÓL,ŻAL.♥ RAFAŁKU PAMIĘTAM(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Rafale, światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie ten żył długo, kto liczne miał lata,
lecz ten, kto zrobił wiele dobrego dla świata.
A. Naruszewicz
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.