Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą..wszystkie te myśli do nieba
lecą..Zamykam oczy i uciekam w nieznane..Tam gdzie dziecko UKOCHANE.Kochany
Synku tęsknimy [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Moje dni są takie same... Ciągły płacz i potok łez, chodzę wszędzie
smutna taka czekając,aż mi w końcu przyśnisz się i opowiesz jak TAM
jest...(✞)(✞)
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Tysiące światełek dla
Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wszyscy po Tobie płaczą,nawet słońce coś słabiej świeci.Deszcz się
schował i wiatr nie wieje.Bez Ciebie nasz świat się chwieje.Światełko
połączone z modlitwą dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
♥~~♥RAFAŁKU ZABRAŁEŚ ZE SOBĄ SPOKOJNY CZAS-NAM ZOSTAŁY WSPOMNIENIA CO
TONĄ W ŁZACH♥~~♥ ~~♥~~PAMIĘTAM-ŚWIATEŁKO-MODLITWA~~♥~~
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie widzimy Was, a Jesteście...w naszych sercach, myślach, wspomnieniach...ale
to tak mało, dlaczego nie można cofnąć śmierci????
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Chciałabym znać Twój nowy nr tef,chciałabym znać Twój nowy
adres,chciałabym zyskać chociaż dzień szczęścia który graniczy z cudem.W
sercu mam Twoją przeszłość,a chciałabym mieć Twoją terażniejszość.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
o co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w
zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane Światełko za wczoraj i
na dziś...♥!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przecież nie cały umieram,To co Niezniszczalne we Mnie Trwa... /-/Jan
Paweł II.
Codziennie wspominamy to co w Was niezniszczalne, to wpownienia o Was. Moje
czwartkowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem, za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Tyle się mówi znowu o aborcji i myślę sobie, Boże, dlaczego zabierasz
dzieci kochającym rodzicom, a dajesz je tym, którzy ich nie chcą i z
premedytacją zabijają! Dlaczego?
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... Zostawiamy nasze światełko.
***```
Zgłoś SPAM
Patryk[chrześniak]
byłeś jesteś będziesz zawsze w moim małym serduszku
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Łzy same do oczu moich się cisną... Ten tydzień kończy się kolejną już
blizną. Nieprzespane noce, powtarzają się, te same... Smutne oczy matki,
zapłakane...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Rafałku Z Twoim odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w
jedność połączyło.... Na zawsze pozostaniesz w sercach ♥ tych którzy
Cię kochają i pamiętają (*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.