Smutek taki ogromny w sercu, że ogarnąć go trudno ... niedzielne światełko
dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE RAFAŁKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
mama
Mówiłam o Tobie rozstaniu-MILCZAŁO. Mówiłam o Tobie cierpieniu-Bolało.
Mówiłam o Tobie wszystkim ROZUMIELI. Mówiłam,że Cie kocham
Wiedzieli.Światełko miłości i modlitwę dla Ciebie synku[*] [*]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
A gdy serce Twe przytłoczy myśl
Że żyć nie warto ..
Z łez ocieraj cudze oczy...
Chociaż Twoich nie otarto.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt nie wie czy ostatnie pożegnanie jest rzeczywiście ostatnie...pozostaje
nadzieja, że gdzieś, kiedyś spotkamy się Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Najdroższe z serc przestało bić tak kochające życie i ludzi. Swój wieczny
sen zaczołeś śnić i żadna łza Cię nie obudzi
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Znowu taka piękna wiosna,tuż za progiem lato-spójrz - kolorowe jak co roku.
Błękit nieba,czerwień kwiatów.. tylko Ciebie brak przy moim boku..
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Znowu taka piękna wiosna,tuż za progiem lato-spójrz - kolorowe jak co roku.
Błękit nieba,czerwień kwiatów.. tylko Ciebie brak przy moim boku..
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych rękach. Tam,gdzie się
kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA,
CZEKA[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"...I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani
żałości, ani krzyku,
ani bólu już nie będzie.
To, co poprzednie, przeminęło..."
(OBJAWIENIE 21:4)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*
Zgłoś SPAM
tato
.... światełko dla Ciebie, tym razem elektroniczne....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
"Dlatego cieszy się moje serce i dusza raduje,
a ciało moje będzie spoczywać bezpiecznie.
Bo w kraju zmarłych duszy mej nie zostawisz,
i nie dopuścisz, bym pozostał w grobie."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.