"Rodzimy się nierówni,ale równi umieramy."...modlitwa,płomyczek
dla Rafała...to nie tak miało się zdarzyć...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zachód słońca żegna dzień....wokół cisza, znów zmierzch bez gwiazd
wśród łez...każda myśl to cierń bo los z nas drwi...my tu, Wy tam, nie tak
miało być...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tam gdzie nadzieja kwitnie,a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy,kiedyś spotkamy się znów.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Kim że jestem bez Ciebie.Wciąż pytam siebie bez skutku. Bez Ciebie jestem
jedynie Małą kropelką smutku. Słoną łzą samotności. Co po policzku
spływa. I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"I gdzie, i dokąd Cię zabrano
z domu, w którym wszędzie
Rąk Twoich pozostały ślady? (*)"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Ciebie Aniele (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Aniołeczki kochane To nie był czas To nie była pora ..:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafale pamiętam każdego dnia, jesteś w moich myślach i modlitwie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kolejny dzień,kolejny miesiąc,kolejny rok,nic nie będzie takie same...może
tylko-to co w głębi serca...Światełko za wczoraj i dzisiaj nie mieliśmy
prądu.Śpij spokojnie Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Gdyby łzy mogły obudzić zmarłych,to byłbyś między nami.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy odchodzi Ukochana Osoba bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca
zostaje wyrwa, w którą wdziera się tęsknota - głód bliskości....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią ,trudno
dzisiaj mieć szczęśliwy dom.
Zgłoś SPAM
((*))
światłośc wiekuista niechaj Ci świeci...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Rozstanie jest naszym losem, spotkanie nadzieją...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki
Światełko pełne miłości :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.