Cichutko chmurki płyną po niebie, niosą naszą tęsknotę,bo wciąż brak nam
Ciebie. [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdzieś w maleńkim serca kąciku...o naszych bliskich PAMIĘĆ się kryje...I
choć Ich obraz nieraz zamglony...To jednak trwa i wciąż żyje.Światełko
pamięci niech płonie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafale ... a nasze łzy wciąż płyną i dni tak okropnie puste ...i nic już
nie ma, bo cóż może być kiedy u nas nastał KONIEC ŚWIATA ...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Kiedy wreszcie mnie zabraknie nie rozpaczaj.
Pamiętaj o tym co za chwile napisze.
Nasze serca, moje i twoje stanowią jedność...
Biją zawsze i niezmiennie jednym rytmem."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
mama
A kiedy noc zapada cicha, nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali, co Kochali Ciebie. Modlitwa i światełko
mojej miłości Synku (*) (**)
Zgłoś SPAM
tato
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
RAFAŁKU-CHOĆ NIE ZAWSZE MOGĘ TU BYĆ TO ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI JESTEŚCIE
ANIOŁKI KOCHANE .{{{*}}}♥ ♥ ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ ZOSTAWIAM TOBIE ♥ ♥
{{{*}}}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tęsknota,ból,cierpienie nie znają czasu.Pozostają na zawsze.Z cichą
modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy dni minione....nie zapomnimy, palimy znicze....wciąż naszej żywej
pamięci przesłanie....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Biały gołąb dziś przeleciał nad mą głową,całkiem nisko.Zgubił
piórko,jak wiadomość...Znak ,że jesteś blisko...Codziennie w mej Pamięci
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Rafałku, tęsknota nasza i ból nie ma końca. Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy #*+#*+#*+...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałku - JESTEŚ w naszych modlitwach, w myślach, w sercach, w pamięci ...
bo tylko tyle możemy dla Ciebie zrobić ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
mama
Melodię „Ciszy” Ci zanucę,
Słowa modlitwy spłyną same,
Myślą do dawnych dni powrócę,
Do czasów gdy byliśmy razem kochany synku...(**) (**)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥ ◘ ♥"To miłość nie bez powodu jest silniejsza niż
śmierć"♥ ◘ ♥ Światełko,modlitwa skarbie dla Ciebie ♥ śpij
spokojnie Aniołku ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.