W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko na niedzielę [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki światełka za dwa dni dla was ...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tęsknota miała skrzydła i odfruwała z lękiem ptaka, gdyby, ach gdyby
można było z żalu już nigdy nie zapłakać....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest
bardzo mało..."
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Najsmutnejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból. Najsmutniejsze jest
własne serce, gdy cichutko woła.... WRÓĆ...światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Rafałku~~(*)~~Z moich oczu kapią łzy-nadzieja się
tli~~(*)~światełko,modlitwa dla Ciebie mój Aniołku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama Karolci.
Rafałku..(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Lubię patrzeć w niebo i w gwiazdy. Widzę tam ludzi
ukochanych,niezapomnianych, w pamiętniku serca zapisanych. Noc z dniem
zataczają koło-a Oni zawsze tam są i czuwają nad nami.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pamięć - to wszystko co nam pozostało [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na
zawsze..[']..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Uwiędło życie i w kraj odeszło cieni, tyle się w naszym życiu zmieniło, a
świata to nie zmieni.....tak tęsknimy Skarby Nasze....
Zgłoś SPAM
mama
Jaśniutkie światełko mojej miłości i modlitwę dla Ciebie Syneczku [**]
[**]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Twoja bliskość -daleka mi,daleka,jak radość szczęścia cicha.Serce me
czeka-Usycha.Lecz bliska ty mi,bliska,jak żałość niezgłębiona.Serce się
ściska-i kona.Światełko mojej pamięci…(*)…
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko
milczenie Pełne gorących łez I bliskość serc... [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.