..i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia...i moment w życiu,który wszystko
pozmieniał... Światełko pamięci ...{*}{*}{*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Lato , czemu żeś Ty znowu takie smutne tego roku,skąd te płacze,skąd te
szarfy co tak straszą czernią wszystko w okół?I dlaczego piękne
kwiaty,kwitną nie na klombach,nie w ogrodach,a na grobach?..
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Jesteś dla mnie wspomnieniem,nieosiągalnym już...marzeniem. Teraz jesteś
gwiazdką najjaśniejszą na niebie.Rafałku Światełko,modlitwa do nieba dla
Ciebie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego
świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.Modlitwa i światełko dla
Ciebie Synku Kochany [**] [**]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jasny płomień znicza i modlitwę szeptaną zostawiamy Wam Aniołki w darze ...
❤.❤.❤ ...
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko pamięci niech codziennie płonie,śpijcie w spokoju Rafałku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki
Światełko pełne miłości :*:*!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Wypłakałem za tobą
Oczy niebieskie, królewskie i pieskie;
Wypłakałem za tobą
Morze ogromne, lubowne, żeglowne"
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ DLA CIEBIE RAFAŁKU
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Rafałku~~~~(((*)))~~~~ ROZSTANIE - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak
strasznie boli, obezwładnia, zabiera spokój i wszelką
radość.Światełko,modlitwa dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Rafałku wszystko Cię przypomina,jesteś wszędzie,tyle miejsc z Tobą
związanych.Śpij spokojnie(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A my wciąż tęsknimy za Wami....tak jak gwiazdy pragną nieba, tak nam Was
potrzeba....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Chociaż wiem,że tamte radosne lata,kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat,to ja wciąż nie mogę się z tym pogodzić,nie
mogę zapomnieć i cicho łkam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.