o nie był Czas to nie była Pora ...aniołeczki tęsknota jest okrutna :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą.Nasz świat okrył się
żałobą.Dla nas nie ma już słońca,radości.Smutek,tęsknota,żal w naszych
sercach gości.Światełko połączone z modlitwą dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
~~~~(*)~~~~Jesteś obok, chociaż już Cię nie ma
Pozostaniesz w naszych czułych sercach
W pamięci oraz wszystkich modlitwach
Śpij spokojnie,Światełko na ten smutny poniedziałkowy wieczór
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Do końca dni mego żywota nic muru pamięci mej nie skruszy, a
odwieczna za Tobą tęsknota nie pozwoli łez moich osuszyć.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palą się znicze, przypominają, że Ktoś odchodzi inni zostają....piękne
wspomnienia to tak mało, dlaczego nie można cofnąć śmierci????
Światełko nieustającej pamięci z modlitwą na dziś "Czas wszystko
zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu
zostanie..." Pamiętajmy o Tych, co od nas odeszli(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.Czasem odchodzą nasze anioły I nagle w miejscu staje czas... A z nimi
cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[▒▒▒▒▒▒] ♥♥♥ Kończy się życie. Tylko pustka, tylko żal w
duszy zostaje. A w sercu wieczny ślad. [▒▒▒▒▒▒] ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
RAFAŁKU NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥ Światełko na dziś aniołeczki !
Zgłoś SPAM
tato
...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
I została pamięć ,zostały wspomnienia i moment w życiu, co wszystko
pozmieniał.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Bóg już na pewno pokazał Wam inny świat, daleki od ludzkiej
próżności, tam nikt nie wytknie Wam żadnych wad, bo piękno nie zna
podłości♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
~~~(*)(*)(*)~~Szept modlitwy, czarny welon i łkanie stłumione...w mroku
płaczą cichą skargą serca rozżalone....Najjaśniejsze Światełko,modlitwe
posyłam do nieba dla Ciebie~~(*)(*)(*)~~
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia jędrusia
W pierwszą niedzielę wakacji,Rafałku kochany…tak strasznie smutno...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem, rozpaczą, jest tylko cudownym wspomnieniem....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.