Nie ma już gniewu, wyczerpał się. Nie ma już strachu, oswoił się.
Nie ma już łez, zabrakło ich.
Nie ma już słońca, wyblakło na niebie.
Nie ma już Ciebie. Reszta nie ma znaczenia...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wciąż płyną dni,pośród nich my.Tak bliscy, a tak daleko od siebie.Czy
pozostaną nam już tylko sny?Nie tak to miało być.Szara pustka ból
cierpienie i wspomnienia zostały po Tobieڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣڿŚWIATEŁKO
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas mija nieubłaganie ale niestety nie cofa się i nic już nie będzie tak
jak dawniej, nie będzie już szczęśliwego życia,wtorkowe światełko
pamięci dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
tato
**
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Każdy dzień różni się tylko datą,myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu
zawsze taka sama.Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cię na
wieki.Światełko,modlitwe zostawiam za każdy dzień mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥♥✿♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie
mijają ♥✿♥♥✿♥ Pamiętamy za wszystkie dni nieobecności światełko
i modlitwę zostawiamy ♥✿♥♥✿♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniem słońca, które
ogrzewa nasze serca i dusze....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
(*)(*)(*) ANIOŁKU (*)(*)(*) GWIAZDY NA NIEBIE , MÓWIĄ ZA CIEBIE... ŻE
JESTEŚ , ŻE ŻYJESZ... WŚRÓD TYCH KTÓRZY CIĘ ZNALI I TYCH... KTÓRZY TAK
BARDZO KOCHALI... NIEBO JEST TERAZ TWOIM DOMEM **********
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych,którzy pozostają i
kochają bezgranicznie... Światełko pamięci dla Ciebie Rafałku na ten
kolejny smutny dzień bez Ciebie ...
Zgłoś SPAM
[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Rafałku niech nigdy nie zgaśnie..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień Dobry Rafałku! Światełko za dzisiaj i za wczorajszą nieobecność!
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Nie pomogą próżne żale-ból swój niebu trzeba już polecić - samej dalej
naprzód iść,by światełko miał kto Im zaświecić!
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi ....
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Łaska, Jego łaska, Jego miłość, Jego dobroć.... jakie to piękne, to tak
dużo, to wszystko Rafale czego chcemy dla Was dzieci kochane ....dziękuję
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc się
otulamy ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy
trwać...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.