Wspominamy w tęsknocie o Sercu nam bliskim, wspominamy o Kimś, kto był dla
nas wszystkim...wspomnień czar....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Lato bez Ciebie nie ma żadnego uroku.
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Pamiętam i tęsknie o sercu mi bliskim,pamiętam że był dla mnie
wszystkim.Wspomnień obraz...w piersi serce się kołacze...jeszcze iskrą
ogień płonie...lecz dusza żałośnie płacze...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
"Nie potrzebujesz moich rzeczy by o mnie pamiętać,
nie potrzebujesz ich trzymać jako dowód, że istniałem, czy też wciąż
istnieję w twoich myślach(..) Ja i tak tu jestem... zawsze cię
obejmując."
Zgłoś SPAM
mama
"KAŻDY KWIAT ZWIĘDNIE, KAŻDY BARWĘ ZMIENIA, TYLKO JEDEN POZOSTANIE -
JEST TO KWIAT WSPOMNIENIA,, JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO WRAZ Z MODLITWĄ SYNKU
KOCHANY ((**))
Zgłoś SPAM
tato
(**)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Są wspomnienia,które nigdy nie odejdą,są rany,które nigdy się nie
zabliżnią,są ślady łez,które nigdy nie wyschną
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
~~♥~~Światełko nieustającej pamięci z modlitwą na dziś "Czas
wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w
sercu zostanie..." Pamiętajmy o Tych, co od nas odeszli(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
RAFAŁKOWI ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów siadamy przy Was, palimy Wam świeczkę...w nocy myślami przy Was
byliśmy...dniami bywamy stale targani niekończącym się żalem....
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
"Nie można wymazać z pamięci wszystkiego co sprawia ból."
Cassandra Clare
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
A Ty dobry Boże otul,otrzyj łzy i powiedz Im; "Kocham Cię moje
dziecko" i wszystko będzie wiadome, że Jesteś Ich Ojcem.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
„Nie płaczcie za moją nieobecnością,czujcie się blisko mnie i mówcie do
mnie jeszcze.Będę was kochał z Nieba,jak kochałem na ziemi”...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Rafałkowi...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Myślę o Tobie, gdy rano wstaję.Kiedy się myję i gdy się ubieram.Myślę o
Tobie,gdy słońce świeci i kiedy deszczyk z nieba leci.Myślę o Tobie,gdy sen
nie przychodzi i gdy modlitwa mnie zawodzi.H Surmacz
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Jest taki ból, Którego nic nie ukoi… Jest taki strach, Którego nic nie
pokona… Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota,
Która już zawsze zostanie…[*]Pamiętam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...nie sposób wyrazić ból i niewyobrażalną tęsknotę,lata za wcześnie
odeszliście dzieci kochane,pozostawiając bliskich samotnych,nie ma kogo
przytulić,taka pustka,taki smutek....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.