Nad grobem Twoim syneczku odżyją wspomnienia, obraz Twego życia powraca
Obraz...którego zapomnieć nie sposób Obraz...który nas cieszył...a dzisiaj
smuci...Modlitwa i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem
smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Z powodu wyjazdu zostawiam moją pamięć, modlitwę i światełko na cały
tydzień. Do przyszłej niedzieli Rafale [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą...i zgasło słońce,kiedy jeszcze
był dzień...Modlitwa i światełko dla Ciebie aniołku
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona.....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was ciągle mamy....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.I choć jesteście tam, a ja tu, myśli zawsze przy Was i całe serce moje..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rafałkowi….
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się staje. Czasem cicho ktoś
odchodzi, lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, w
naszych najskrytszych marzeniach....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.