❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za te wszystkie dni mojej nieobecności zapalam Ci światełko do samego Nieba,
Pragnę podziękować za pamięć o moim Sebciu (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz
wciąż jest w nas smutek i tęsknota...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny...aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czas tych ran nie leczy..Pozostają, bo śmierć Ukochanych-jest śmiercią nas
samych; coś się kończy, coś w nas umiera..żyjemy-ale nic nie jest tak jak
było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami..[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają ♥
Pamiętam ♥ za wszystkie dni nieobecności światełko i modlitwę
zostawiam(((*)))
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas naszego bólu nie koi, przyzwyczaja do niego i uczy jak żyć z
ranami...tęsknimy Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rafałkowi....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z czasem
upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca
się tęsknota,bezsilność i brak nadziei ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją pamięć -aniołeczki kochane tysiące gorących światełek dla
was za wszystkie dni ...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ludzka dusza ...jest jak tęcza nad przepaścią ...jak całe życie znika...I
taki wielki żal...po kochanej osobie...tych co zostali przenika...
Zgłoś SPAM
tato
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknimy wyciągamy do Was bezwiednie nasze ręce dosięgnąć chcą
Waszych rąk.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Serce wciąż krwawi i boli, widzę,że pół nas umarło, drugie pół żyje
jak widmo. Obudź się w końcu ze snu wiecznego, ukój ten
żal,tęsknotę,cierpienie!
Zgłoś SPAM
Lusia
Na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci...modlitwa i cieplutkie
światełka...
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek i modlitwa..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.