Serce ma swoją Pamięć aniołeczki Światełko pełne miłości dla Was :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nasz smutek nie ma końca. Żal wygląda z każdego kąta. Rozpacz rozrywa
serce, a dusza czeka na jeden znak zaproszenia ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bez Ciebie,tak pusto i oczom i ustom.Dni wszystkie się dłużą,a ich jest tak
dużo,nikt bliski nie puka do drzwi.Bez Ciebie jednego,tak wiele jest złego,tak
smutno i płakać się chce.Bez Ciebie.....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...niech Tobie płoną cieplutkie promyczki do samego nieba.Śpij spokojnie(*)
A u nas łzy, tęsknota i żal , co serce ściska z całej mocy....Aniołeczki
Ukochane bądżcie szczęśliwi i czekajcie na nas.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Człowiek ma dar kochania, lecz także dar
cierpienia..."-aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywaj ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
RAFAŁKU ANIOŁKU ♥ ♥ ♥ Tyle suchych łez,spływających po policzku, Niby
to niewiele, prawie nic... Lecz to wszystko co mam dziś .. Promykami słońca
zapalam światełko mojej pamięci... ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama
Miłości,złożona do grobu,
ucz nas,że miłość nigdy nie umiera.
Miłość nigdy nie ustaje.
Światełko mojej miłości dla Ciebie Synku....((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem w nurtach naszych serc powstała wyrwa, w którą wdziera
się tęsknota.....tęsknota głód bliskości.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Cóż pozostało w sercu mym wspomnienie dawnych pięknych dni... Jak się
pogodzić z losem złym, Światełko mej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.