Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia ... bo pomyśleć to znaczy
wciąż pamiętać (*)
Zgłoś SPAM
mama
ŁASKA PANA NASZEGO,JEGO MIŁOŚĆ I DOBROĆ NIECH BĘDZIE ŚWIATŁEM DLA CIEBIE
KOCHANY SYNECZKU. MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ MIŁOŚCI...[**] [**]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotna wciąż siedzę i myślę,dlaczego nas to spotkało,że serce naszej
rodziny złe życie tak szybko zabrało.W tę smutną niedziele zapalam
światełko dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny...aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ...
Zgłoś SPAM
tato
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdyby los dał mi jeszcze jeden dzień spędzić z Tobą,to ten jeden
dzień,wiem że zmieniłby wszystko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy Ci zabrano Ukochaną Osobę...rozpaczą sięgasz gwiazd...dziś wiemy
jedno...zawsze Jesteście blisko nas Aniołki
Zgłoś SPAM
[ * ]
przyjaciele pamiętają Rafał !
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko Rafale.
Zgłoś SPAM
mama ANI O .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez to wspomnieniami wracamy, widzimy to co szczęściem było, przypominamy
sobie to co piękne było....sen się urywa...otwieramy oczy i widzimy tylko
zdjęcia....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją... (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak trudno w to uwierzyć,że się kogoś... nie zobaczy...nie przytuli...nie
usłyszy ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.