KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

 
Licznik odwiedzin strony
148614
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Co sprawiło Boże, że nam Go zabrałeś, Tak przecież chciał żyć a Ty Mu nie dałeś, Czemu los okrutny, rani nas tak srodze, Zabiera nam dziecko, zostawia nas w trwodze. Przecież Go kochamy, chcemy by był z nami, Ale już go niema, Twymi decyzjami, Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy, Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy, Przytul nas do serca, otocz swą miłością, Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością, Powiedz że niedługo, będzie żył znów z nami, Po tamtej stronie, za Twymi bramami... ????
Zgłoś SPAM
przechodzień
Przedwcześnie wichrem złamany kwiatek młodego żywota, łzami rodziców zlewany aż ból ukoi martwota...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
"Są krzyże drewniane i są betonowe gładko ociosane i proste surowe. Są takie przy drodze co na straży stoją zmurszałe i stare czasu się nie boją. I krzyże co pięknem oko zachwycają i te które w lasach cicho umierają. Jedne kryją przeszłość cierpieniem znaczoną inne tajemnicę przysięgą złożoną. A każdy z nich inny tak jak los człowieka na kartach historii zapisany czeka."
Zgłoś SPAM
bliska Michała Kamińskiego
" Ci co odchodzą są nielitościwi, odchodzą by sprawić na ból.Bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie dają nam szansy , zostawiają nas z wyrzutami sumienia. Zostawiają po sobie niespełnione obietnice, niezapłacone rachunki, niepodlane kwiatki, zostawiają szaliki, szczotki do zębów, listy, książki i zdjęcia z których zawsze się będą do nas uśmiechać...byśmy pamiętali.A my pamiętamy i nigdy nie zapomnimy. "
Zgłoś SPAM
Jakub Kubaczyński
(Kolega)
Żaden lekarz
Nie pomógł Tobie,
Bo Cię Bóg chciał
Mieć przy sobie.
Zgłoś SPAM
RENATA
Ci, co odchodzą
Wciąż z nami są.
Czujesz ich pomoc,
Gdy jest źle.
Więc gdy z ciemnością
Rozmawiasz, to...
Oni Cię widzą,
Oni są..
Zgłoś SPAM
Tomek Wysokiński
(Kolega)
Tamten czas juz nie wroci chocby niewiem bo nie ma takiej sily czlowiek jest czlowiekiem, tesknoty nie opiszesz wokol wszystko rani ale za to jestem pewien ze po smierci Go spotkamy, w Bozym Domu bo jesli w to nie wierzyc to powiedz jak takie tragedie przezyc, na codzien Jego obraz bedzie niewatpliwie wracać zawsze szczesliwy i usmiechniety Rafał ... [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Zakrzewska- Oksiejuk
(wychowawczyni w gimnazjum, kuzynka)
Rafał, ile słów by nie powiedzieć zawsze niedosyt.Uwierz mi, a już możesz, zawsze my nauczyciele choć często mówimy o tych niegrzecznych to głęboko w sercu mieścimy tych uśmiechniętych, spontanicznych i dobrych. Spoczywaj w pokoju! Pamięć o Tobie nie umrze.Żegnaj,chociaż to tylko do widzenia.
Zgłoś SPAM
Słowikowska Kasia
Ale które­goś dnia nasz czas na ziemi do­bieg­nie końca. - Niep­rawda. Śmierć oz­nacza je­dynie przejście w in­ny wy­miar. - Prze­cież pew­ne­go dnia odejdą na­si blis­cy i my też odej­dziemy. - Nig­dy nie tra­cimy ukocha­nych osób. Zaw­sze będą z na­mi i nie znikną z nasze­go życia. Będziemy tyl­ko w in­nych po­kojach. Nie widzę wnętrza sąsied­niego wa­gonu, a prze­cież siedzą w nim ludzie, którzy podróżują tak sa­mo jak my. To, że nie możemy z ni­mi po­roz­ma­wiać i nie wiemy, co się w ich przedziałach dzieje, nie ma znacze­nia. Oni i tak tam są. Więc życie jest jak po­ciąg składający się z wielu wa­gonów. Raz jes­teśmy w jed­nym, raz w dru­gim, a cza­sem przechodzi­my z wa­gonu do wa­gonu. Dzieje się tak wte­dy, kiedy śni­my al­bo doświad­cza­my cze­goś niez­wykłego...Tęsknimy Rafałku
Zgłoś SPAM
Ewa i Tomasz Górscy
Coś się tu nie zaczyna
w swojej zwykłej porze.
Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   44   45   46   47   48    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012