Najjaśniejsze światełko mojej pamięci dla Ciebie Radku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał,czuwaj nad swoimi
bliskimi,którzy zawsze będą o Tobie myśleć;....Światełko i modlitwa dla
Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
Olga
Radku myślę codziennie jakie to straszne, że Cię nie ma. Straciłam
najlepszego przyjaciela.. :(
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Każdy kolejny dzień bez Ciebie jest wiecznością
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕
۞ ◕
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - tak przykro, że Cię nie ma. Człowiek goni, mechanicznie wykonuje
codzienne czynności i nie wie co go czeka.... dlaczego to Ty musiałeś
odejść, dlaczego tak szybko.....
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Pamiętam zawsze.....
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, tęsknota i bezsilność - te dwa uczucia zdominowały wszystko.
Wspieraj nas z nieba, pokaż się we śnie...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, często wydaje mi się, że to tylko zły sen i za chwilkę do mnie
wrócisz. Otwieram szafę, patrzę na Twoje koszule i nie wierzę, że już ich
nie włożysz..
Zgłoś SPAM
*❤* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wypełniajcie swych serc bólem i smutkiem tylko pamiętajcie Nas każdego
dnia, pamiętajcie radość i śmiech...Odeszliśmy, żeby odpocząć choć na
chwilę...do spotkania Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*)) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))TĘSKNIMY ❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze
ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Twoje odejście od nas nadało inny sens wielu słowom, które do tej pory nie
wymagały żadnych dopowiedzeń czy objaśnień: nigdy, zawsze, radość,
szczęście. tęsknota, rozstanie.
Zgłoś SPAM
*❤* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was a Jesteście...w myślach, w sercach, we wspomnieniach...i choć to
za mało nie można cofnąć śmierci Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tak bardzo Was kochamy,tak bardzo za Wami tęsknimy DZIECI NASZE KOCHANE..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.