Radku, strata ukochanej osoby jest bolesna, ale śmierć dziecka -
najboleśniejsza ! I nikt mnie nie przekona, że jest inaczej...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Cię Radku przygarnie Chrystus zmartwychwstały, On Ciebie wezwał do
królestwa światła
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Pamietamy. Kochamy i z kazdym dniem coraz bardziej tesknimy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, upływający czas nie pomaga wcale pojąć, tego co się stało. Żal i
smutek, tęsknota i rozpacz - wszystkie te uczucia nadal są i nie wiem,
dlaczego tak musiało się stać. Światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bez Ciebie Aniele tak pusto i oczom i ustom…Śmiech schował się w kącie i
śpi…Wieczory się dłużą,a jest ich tak dużo…płakać się chce…
Zgłoś SPAM
Patrycja i Amelia
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Codzienne zabieganie odsuwa na chwilę nasz smutek i tęsknotę, ale Ty ciągle
jesteś w nas obecny.Chwila wspomnienia,niespodziewana łza na policzku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż
obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł,
❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy
❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sobotnie światełko dla Ciebie Radku kochany..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije
wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie
umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, dziś część naszej rodziny odprowadzała na wieczny odpoczynek babcię
Patryka i Kaia w Bielefeldzie. Wierzymy w nasze kiedyś spotkanie. Czy ziemskie
myślenie pozwala to pojąć? Światełko!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, wracam z cmentarza... i znów zadaję pytanie: dlaczego Bóg
wybrał mnie na matkę opłakującą Syna ? Dlaczego ?!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk...((*))
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, sądzę, że wiesz, czym dla nas jest Twoje odejście. Często czuję
jakby ktoś wyrwał mi serce... Jak matka myślę też, że Tobie stała się
straszna krzywda. A może jesteś szczęśliwy ?
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, czuję, że patrzysz na nas cały czas z nieba i pomagasz w
codziennych problemach. Tylko dlaczego nie możesz być tu z nami? Tak mi Ciebie
brak..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.