Dzień Dobry Radziu, światełko na sobotę [*]
Bardzo dziękuję Mamuni za pamięć o rocznicy Karola!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)(♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdzieś w maleńkim serca kąciku...O naszych bliskich pamięć się kryje...I
choć Ich obraz nieraz zamglony...To jednak trwa i wciąż żyje.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, pamiętam jak zawsze mówiłeś mi, że musisz zabrać mnie do
Bielefeldu. Jestem tu już drugi raz i choć nie ma Cię z nami, to jesteś
obecny we wszystkich rozmowach i wspomnieniach
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕Tęsknimy◕◕═════♣♣═════◕◕
Aniołki ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO W ŚWIĘTO BOŻEGO CIAŁA DLA CIEBIE RADKU.
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Dla Twojej Mamy to jeden z najsmutniejszych dni. Niestety nad Twoim grobem
stoimy my Twoi rodzice powtarzając, że to wszystko nie tak. To Ty miałeś
przychodzić na nasz grób.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Radku światełko...
Zgłoś SPAM
siostra Daga
chyba nie umiałbyś sobie wyobrazić Dnia Matki, bez złożenia życzeń,
kwiatów... więc co mamy teraz myśleć? Jak może Cię nie być?
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, w Dniu Matki... dziękuję Ci za wszystko, co mi dałeś...
Matczyna miłość nigdy nie ustaje... tak bym dziś chciała Cię
uścisnąć...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dzień Matki, a Twoje serce już nie bije dla niej, jaki ból
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, tak przykro, że nie możesz dziś odwiedzić Mamy z kwiatami. Wierzę,
że ją wspierasz z nieba i dodajesz sił, że widzisz cierpienie wszystkich
bliskich, które nie ustaje. Światełko!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
*❤* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą gdy tylko zechcą być blisko
Was Ukochani...tęsknimy
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, jutro Dzień Matki. Drugi bez Ciebie. Zawsze dawałeś mi duże bukiety,
a teraz ja chodzę na cmentarz i staram się, by twój grób był
najpiękniejszy...i tak mi smutno.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.