Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149360
Zapalone ponad rok temu
Olga
[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Panie Jezu Chryste prosimy Cię pokornie,obdarz naszych zmarłych radością życia wiecznego...Światełko dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Radku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień... Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, wszystkie święta i rocznice przypominają tylko o Twojej nieobecności i z długo wyczekiwanych kiedyś dni, stały się tymi najsmutniejszymi :(
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Żyjemy codziennymi sprawami, ale Ty jesteś razem z nami we wszystkich wydarzeniach, wyjazdach, spotkaniach, rozmowach. Zawsze tak będzie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, dziś urodziny Twojej Mariolki, a my zamiast świętować, niesiemy kwiaty na Twój grób... Jak to wszystko zrozumieć !? Jak żyć.. i myśleć o przyszłości, kiedy chciałoby się cofnąć czas !
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku... wszystko miało być inaczej... :( Światełko do Ciebie - tam wysoko!
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Okaż Mu Panie miłosierdzie swoje, śpij Radku spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Radku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █)
Zgłoś SPAM
siostra Daga
co by tu zrobić, żebyś się znów pojawił... w naszym życiu, w naszych sprawach
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Płacz ustępuje,łzy schną na policzkach,jednak ból i tęsknota nie znikną nigdy z naszych serc....światełko i modlitwa dla Ciebie Radku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Boże czemu nie ma możliwości cofnąć czas!! Tylko jeden raz..Żebyśmy mogli zatrzymać nasze Dzieci przy sobie..[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Tyle rzeczy na świecie ciężko pojąć,nie rozumiem czasem zachowań ludzi, decyzji, sytuacji; nie rozumiem biegu wielu spraw. Najtrudniejsza jednak do pojęcia jest śmierć Radku, szczególnie w tak młodo..
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   293   294   295   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015