..Panie Jezu Chryste prosimy Cię pokornie,obdarz naszych zmarłych radością
życia wiecznego...Światełko dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Radku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...
Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, wszystkie święta i rocznice przypominają tylko o Twojej
nieobecności i z długo wyczekiwanych kiedyś dni, stały się tymi
najsmutniejszymi :(
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Żyjemy codziennymi sprawami, ale Ty jesteś razem z nami we wszystkich
wydarzeniach, wyjazdach, spotkaniach, rozmowach. Zawsze tak będzie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, dziś urodziny Twojej Mariolki, a my zamiast świętować, niesiemy
kwiaty na Twój grób... Jak to wszystko zrozumieć !? Jak żyć.. i myśleć o
przyszłości, kiedy chciałoby się cofnąć czas !
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku... wszystko miało być inaczej... :( Światełko do Ciebie - tam wysoko!
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Okaż Mu Panie miłosierdzie swoje, śpij Radku spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Radku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █)
Zgłoś SPAM
siostra Daga
co by tu zrobić, żebyś się znów pojawił... w naszym życiu, w naszych
sprawach
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Płacz ustępuje,łzy schną na policzkach,jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc....światełko i modlitwa dla Ciebie Radku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Boże czemu nie ma możliwości cofnąć czas!! Tylko jeden raz..Żebyśmy mogli
zatrzymać nasze Dzieci przy sobie..[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Tyle rzeczy na świecie ciężko pojąć,nie rozumiem czasem zachowań ludzi,
decyzji, sytuacji; nie rozumiem biegu wielu spraw. Najtrudniejsza jednak do
pojęcia jest śmierć Radku, szczególnie w tak młodo..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.