Radku, tyle dookoła tragedii, odejść.... człowiek słyszy, przyjmuje do
wiadomości i żyje dalej. Tylko gdy odejdzie bliska sercu osoba, jak TY stajemy
jak sparaliżowani i nie wierzymy, że nas dotyka.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć na ten czwartek zapłakany deszczem......(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dzień Dziecka minął bez Ciebie Radku, jak ciężko żyć...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Tak bardzo Was kochamy,tak bardzo za Wami tęsknimy---DZIECI NASZE
KOCHANE..światełko na Dzień Dziecka dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ból i tęsknota- to właśnie to co czujemy...Nie potrafimy nauczyć się bez
Was żyć... Tak bardzo nam Was brakuje..Jaśniutkie światełko na Dzień
Dziecka
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko mojej pamięci na Dzień Dziecka jakże smutny dla
Twoich Bliskich.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.