Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149648
Zapalone ponad rok temu
Agnieszka Łuszczek
Radku Światełko dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
Agnieszka Łuszczek
Radkiem Światełko dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, tyle spraw, wydarzeń - a Ciebie nie ma.... jak ulotne jest życie :( Światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▓▒۩▒▓ Światełko i modlitwa dla Ciebie ▓▒۩▒▓
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć na drugi dzień wakacji dla Ciebie Radku....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, za kilka dni wprowadzę się do nowego mieszkania,choć trudno jest mi się cieszyć gdy wiem,że będę w nim sama.Myślę o Twoich słowach, że nie możesz się doczekać weekendów we własnym ogrodzie..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał.Czuwaj nad swoimi bliskimi,którzy zawsze będą o Tobie myśleć;..((♥))..Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
Olga
Na pewno wiesz jak my tu wszyscy się cieszymy z sukcesów Polaków na Euro2016 (szczególnie nasza ekipa z Niemiec) I tak strasznie żałuję że Cię nie ma z nami. Codziennie o tym myślę.
Zgłoś SPAM
Kai Kotowski
Czesc Radek! Napewno już wiesz, że gramy w cwierćfinału na Mistrzostwach Europy!Jest powód aby być dumnym! Chciałem ci powiedziec że kiedys też sie tam znajde na boisku. Licze na twoje wsparcie Radku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*)) ❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*)) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko mojej pamięci zapalam.....
Zgłoś SPAM
siostra Daga
Tak ciężko się cieszyć, gdy się myśli, że nie można cieszyć się z Tobą
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie Serce i tego, co pragnie dusza. Miłość to nie sztuka, lecz sztuką jest ją odnaleźć
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, dziękujemy Ci za to, że nad nami czuwasz. Wierzę w to mocno, że jesteś wciąż blisko nas. Tylko tak mocno tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Wspomnienia o WAS... są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech anioły prowadzą cię powoli,drogą prostą.Niech na skrzydłach cię unoszą wysoko,na sam szczyt,gdzie miłość i szczęście.Niech słowa,płynące z naszych serc będą ci towarzyszyć.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♥)*..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE RADKU..*(♥)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   283   284   285   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015