Radku-patrzymy ze wzruszeniem na naszą reprezentację bo dzielnie walczyła na
Euro. Ci młodzi, ambitni chłopcy na boisku przypominają mi Ciebie, Twoje
marzenia, plany - łzy nieustannie krążą wokół oczu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień po dniu to samo..pustka,tęsknota,wspomnienia...nic nie daje ukojenia -
nawet łzy..(♥)..Światełko z modlitwą dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Radku...za dwa dni Twoje urodziny...dlaczego bez Ciebie??
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Nasz świat jest czarny Radku, niech Bóg pozwoli Ci grać hymny radości
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czasem odchodzą nasze anioły... I nagle w miejscu staje czas... A z nimi
cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz
Radku, zbliżają się Twoje urodziny... już teraz wspominam tę cudowną
chwilę, gdy spojrzałam na Ciebie po raz pierwszy i ... bolesną, gdy po raz
ostatni.Dlaczego nie ma Cie z nami ? Dlaczego ?
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mateusz Szczypiński
Tęsknimy, brakuje mi Ciebie, czas ucieka ja wchodzę na tą stronę i totalnie
się zatrzymuję
wierzę, że co raz bliżej spotkania
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, odwiedziłam Cię wczoraj w Grabowie, zapaliłam znicz... takie to ważne
móc choć na chwilę pomyśleć, że się spotykamy. Tutaj, na miejscu Twego
spoczynku wiecznego - tylko tyle możemy.
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tak bardzo Was kochamy,tak bardzo za Wami tęsknimy - DZIECI NASZE
KOCHANE;..(♥)..Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Pamiętam....zawsze pamiętam....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
═─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i
modlitwę zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.