Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149615
Zapalone ponad rok temu
ciocia Karolina
Radku, jak ja bym chciała byś mógł cieszyć się z nami z wyników meczu, jakie to straszne, że nie ma Cię z nami, trudno opanować łzy zdając sobie ciągle z tego sprawę. Światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀ ◕°☀ ☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ ◕°☀ ☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ ◕°☀ ☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ ◕°☀ ☀◕°
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To miłość,która przez wieki trwa,to tęsknota,a w marzeniach MY I WY.Nie wiemy kiedy się spotkamy,ale wiemy,że ciągle Was kochamy.
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, zakończył się rok szkolny, ale wakacje nie będą wesołe... Gdybyś był z nami, byłoby cudownie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Zgłoś SPAM
Twój tata
Dzisiaj dzień ojca.Nie miałem życzeń od Ciebie. Ale wiem,że to nie tak. Twoim tatą jestem zawsze, a życzenia to ciągłe wstawianie się Twoje za nami do Boga abyśmy nie zagubili tej jedynej drogi.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..♥..Tęsknimy za Wami...jesteście ciągle w naszych myślach i sercach..♥..Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
dzień Ojca Radku, jaki smutek i żal
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tak boleśnie letnie światełko dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Cały czas myślę o tym, jak wielu rzeczy nie zdążyliśmy razem zrobić. Tęsknie za Tobą bardzo :(
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   284   285   286   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015