Radku, jak ja bym chciała byś mógł cieszyć się z nami z wyników meczu,
jakie to straszne, że nie ma Cię z nami, trudno opanować łzy zdając sobie
ciągle z tego sprawę. Światełko dla Ciebie!
To miłość,która przez wieki trwa,to tęsknota,a w marzeniach MY I WY.Nie
wiemy kiedy się spotkamy,ale wiemy,że ciągle Was kochamy.
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, zakończył się rok szkolny, ale wakacje nie będą wesołe... Gdybyś
był z nami, byłoby cudownie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Zgłoś SPAM
Twój tata
Dzisiaj dzień ojca.Nie miałem życzeń od Ciebie. Ale wiem,że to nie tak.
Twoim tatą jestem zawsze, a życzenia to ciągłe wstawianie się Twoje za nami
do Boga abyśmy nie zagubili tej jedynej drogi.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..♥..Tęsknimy za Wami...jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach..♥..Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
dzień Ojca Radku, jaki smutek i żal
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tak boleśnie letnie światełko dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Cały czas myślę o tym, jak wielu rzeczy nie zdążyliśmy razem zrobić.
Tęsknie za Tobą bardzo :(
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.