;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - Światełko z modlitwą dla Ciebie
Radku.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije
wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie
umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko dla Ciebie! Nasz Aniele Drogi - tak byśmy Cię chcieli
wyściskać tu na ziemi, pozostaje nadzieja, że spotkamy się w innym świecie,
w to wierzymy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko pamięci ║♥)░
Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤♥*♥❤ KOCHAM CIĘ ANIU ❤♥*♥❤
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, myślę, ze słyszysz każde nasze westchnienie i zjawiasz się, by
podnosić nas na duchu. Wiesz, że zawsze potrzebne nam będzie pocieszenie.
Czuwaj...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_ ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko pamięci na początek weekendu.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie ma takiego życia, które by choć przez chwilę nie było
nieśmiertelne" W.szymborska
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.