Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149665
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia,które zadają okropny ból...najsmutniejsze jest własne serce,gdy cichutko woła....WRÓĆ....Światełko Pamięci dla Ciebie Radku - [*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Każda chwila życia, to przejście przez most, który coś kończy i coś zaczyna. I warto czasem zatrzymać się, by docenić te niepowtarzalne szczęśliwe chwile. Modlitwa i (**) (**) pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nie zna granic ni kłamstwa ni śmierci, śpij Radku w pokoju
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, czasem trudno znaleźć słowa by opisać codzienne wspomnienie Ciebie, żal, smutek i pustkę. Wspieraj z góry i wstawiaj się za tymi, którzy Cię tu nadal opłakują.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Radeczku, światełka pamięci na najbliższe dziesięć dni [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Twój Tata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Gdziekolwiek jestem, myślę o Tobie. I o tym, że mogłeś tu być... a może jesteś wraz ze mną. Tęsknię... Radku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nigdy się nie pogodzimy z faktem, że Was już nie ma… Wraz z Wami odeszły plany, marzenia, radość i życie… A pozostały łzy, ból, smutek, żal, cierpienie… I brak sił na cokolwiek… (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..((♥))..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE RADKU..((♥))..
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Bez Ciebie nigdy juz nie bedzie dobrze. ..
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Czasem bez zastanowienia ktoś mówi: "czas leczy rany..." wydaje mi się zupełnie odwrotnie - im dłużej Cię nie ma, tym trudniej to zaakceptować. Światełko Radku!
Zgłoś SPAM
Olga
Nadal ciężko w to uwierzyć..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pokój Twej duszy Radku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko i modlitwę zostawiamy║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   280   281   282   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015