Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Radku..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Olga
Codziennie mam powód do smutku.. brak Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Radku w kolejny trzynasty...
Zgłoś SPAM
ciocia Wioletta i wujek Wojtek
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, tak bym chciała zadzwonić do Ciebie i zapytać, co słychać. A mogę
jedynie zapalić światełko pamięci... i myśleć - o świcie... późnym
wieczorem... nocą...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ludzkie życie tak kruche, odpoczywaj w pokoju Radku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bez ciebie jak,bez uśmiechu,niebo pochmurnieje,słońce wstaje tak wolno
przeciera oczy zaspanymi dłońmi,dzień-szeptem,modlimy się do uśpionego
nieba o zwykły chleb miłości,o szczęście naszych Dzieci♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.