Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149706
Zapalone ponad rok temu
mama tata Tadzia
Niedziela płacze za Wami razem z nami
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Nasza pamięć po wsze czasy *´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
siostra Daga
brak słów na Twoją nieobecność
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech te światełka które świecimy Wam, zaprowadzą Was wprost do Nieba bram nasze Ukochane Dzieci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, dziś znów staniemy wszyscy nad Twym grobem zastanawiając się, dlaczego tak musiało być. Miałeś tyle do zrobienia w życiu. .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - ostatnie dni to wiele cierpień ludzi w Europie, zamachy, rozlew krwi. To straszne i smutne jak ulotne jest życie. Doświadczamy tego codziennie, tęskniąc za Tobą. Światełko do Ciebie Radku!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W naszych sercach jest Wasze miejsce, którego nikt nie znajdzie, Wasz ślad...i nasza wielka miłośc, która otula Was kazdego dnia Kochani....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Tak trudno spojrzeć w oczy tym , którzy się śmieją. Gdy w sercu pustka ,smutek żal..Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem , że Ciebie już nie ma wśród nas . Światełko na dobranoc (**) (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[[♥]] - Światełko naszej pamięci dla Ciebie Radku kochany.
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wieczorne światełko Radku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszyńskiego
Pięknym motylom ucięto skrzydła nim wznieść się zdążyły do gwiazd....pozostały smutek i ból przerażliwy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, tęsknimy codziennie i ciągle. Dlaczego tak okrutny los musiał Cię spotkać? Czemu teraz nie możesz się cieszyć z Mariolką, urządzać mieszkania? Światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   277   278   279   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015