Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Piotr Klemt


* 23.02.1945

 

+ 19.01.2013

Miejsce pochówku: Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (79)
Licznik odwiedzin strony
27719
Dodane ponad rok temu
Marek Jasiński
(przyjaciel)
Witaj Piotrze! Przy wspólnym stole Chlebem i życiem obudzeni Radości końca nie było! W kolejną rocznicę smutku Wszyscy przyjdą do Ciebie! Wybacz że trochę spóżnieni Marek Jasiński Z dedykacją od wszystkich Twoich kolegów i wychowanków. Warszawa 19.01.2016
Zgłoś SPAM
Krzysztof Jedrykiewicz
(wychowanek i wychowawca)
Moj drogi przyjacielu-wychowawco ,,ognisko swider,, zwiazane jest zlotymi zgloskami z Twoja osoba.Dzieki Tobie mysl ,,Dziadka Lisieckiego,,w pracy pedagogicznej byla obecna w formowaniu osobowosci mlodego czlowieka- za to skaldam Tobie serdeczne podziekowanie. Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Tomasz Stanisławski
Ciociu Danusiu i Hubercie, składam wyrazy głębokiego współczucia.
Zgłoś SPAM
Mirosław Kopczyński
(wychowanek )
W dniu 18.02.2013 włączyłem komputer i wszedłem na stronę Piotr Klemt, bo chciałem przeczytać publikacje i najnowsze wiadomości o Ognisku. Ale to mi nie było dane bo na pierwszej stronie którą otworzyłem dowiedziałem się, że Kolega Piotr Klemt nie żyje, to mię bardzo poruszyło dlaczego już odszedł taki wspaniały człowiek i Wychowawca. Dlaczego piszę wielką literą ,,Wychowawca" dlatego,że zapracował na to ciężką pracą z młodzieżą,która nie zawsze była łatwa.Kolega Piotr zasługuje na duży podziw całe swoje życie poświęcił dla młodzieży która potrzebowała;dobra i ciepła,to poświęcenie jest zasługą Dziadka który mówił;Oddaj to co wziąłeś na tym Kolega Piotr Klemt bazował i oddał z nawiązką. Kondolencje składa Mirosław Kopczyński dla Cioci Danusi i synowi Hubertowi.
Zgłoś SPAM
Maria i Wojciech Zalewscy
(Znajomi)
Wyjątkowych ludzi pamięta się zawsze.
Zgłoś SPAM
Dawid Kryński
(uczeń)
wyjątkowych ludzi pamięta się do końca życia...najszczersze wyrazy współczucia...Dawid Kryński
Zgłoś SPAM
Wojciech Sarbijan
Co Jego spotkało nas nie ominie,On jest już w Domu, my jeszcze w gościnie
Zgłoś SPAM
Kazimiera Malinowska
Pani Danusiu, Hubercie wobec ciosu, który spadł Was niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia
Zgłoś SPAM
Marta Drzewakowska
Pani Danuto, Hubercie,
Pan Piotr, którego ja znam, był wspaniałym człowiekiem.
Moje kondolencje.

Mówimy sobie tylko "do zobaczenia"...
Zgłoś SPAM
Patryk Sąsiadek
(Były wychowanek ,,Ogniska'')
Wiadomość o śmierci Wujka Piotra jest dla nas szokiem. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Proszę przyjąć szczere kondolencje.
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Grzegorz Michalczyk
22.01.2013