Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Oskarek Małgorzaciak


* 02.02.2002

 

+ 02.03.2006

Miejsce pochówku: Piotrków Trybunalski Ul Cmentarna 19A cmentarz Rzymsko Katolicki

,

woj. łódzkie

 
Licznik odwiedzin strony
127958
Dodane ponad rok temu
Małgorzata Muma
Paai Justyna Ochmanek ..... ta suka żyje i ma sie dobrze . Co prawda jest w więzieniu w Grudziądzu , ale tam tzw dzecioboj są pod ochronką , z tego co wiem to skończyła szkołę pracuje w kuchni , i robi z siebie ofiarę
Zgłoś SPAM
(*)
http://pamieci-dzieci-zakatowanych.kupamieci.pl/
Zgłoś SPAM
Justyna Ochmanek
Także czekamy na wiadomości jak coś się wyjaśni, ale na moje oko właścicielem grobu może być jedynie chrzestna gdyż nie miał on rodziny prócz tej sadystki PSEUDO MATKI, a ona może już nie żyć???? Więc jestem bardzo ciekawa czy będziemy mogli pomóż w remoncie nagrobka tego aniołka. Ja tak bardzo chciałabym odwiedzić go, ale niestety sama boję się jechać samochodem ponad 200km a mąż nigdy czasu nie ma;(((( A SZKODA Proszę także o relacje jak wygląda jego grób, czy nadal nikt go nie odwiedza;((((NIE WIERZĘ ŻE W PIOTRKOWIE LUDZIE MAJĄ TAK SŁABĄ PAMIĘĆ I PANUJE TAKA ZNIECZULICA;((( GDZIE TE TŁUMY CO BYŁY NA POGRZEBIE I OPŁAKIWAŁY OSKARKA;((( A WŁAŚNIE CIEKAWE CO Z TYMI PSEUDO RODZICAMI CZY ODSIEDZĄ WYROK 25 LAT CZY WYJDĄ PO 15 CIEKAWE CZY I JAK TO MOŻNA SPRAWDZIĆ??? MIAŁABYM OCHOTĘ ICH ODWIEDZIĆ W WIĘZIENIU!!!!!
Zgłoś SPAM
Monika
Pani Justynko żadnych wiadomości nie miałam z kancelarii cmentarza, przypuszczam że nie znależli właściciela ale w kwietniu( jak dadzą mi urlop) pojadę prawdopodobnie do Oskarka więc osobiscie pójdę i pogadam na temat grobu, może coś więcej sie dowiem.
Zgłoś SPAM
Jolanta
Twojej pamieci maluszku,nie zapomne o Twojej okrutnej smierci.
Zgłoś SPAM
teresa twardowska
Mówiła że wyrośniesz na kryminalistę a to ona siedzi za straszną zbrodnię-mówiła że Cię nienawidzi ,a to Ciebie wszyscy kochamy,jej nie chcemy znać..
Zgłoś SPAM
Justyna Ochmanek
Pani Moniko dowiedziała się pani coś w sprawie Oskarka ???
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Pani Moniko, dziękujemy za te strony poświęcone tym niewinnym Aniolkom. Przynajmniej tu możemy zapalić Im symboliczne światełka i powspomninać tych niewinnych maluszków. Ich groby zapewne są samotne, zapomniane i opuszczone, pewnie nikt z rodziny nikt ich nie odwiedza. Szlachetny pomysł z Pani strony z postawieniem godnego nagrobka dla tego Aniołka, mija już 10 lat od jego śmierci a zapewne miejce spoczynku uwłacxa godności tego niewinnego dziecka.
Zgłoś SPAM
Agnieszka
Również mieszkam poza Piotrkowem ale jeśli będę mogla pomoc z dala to proszę dać
Zgłoś SPAM
Justyna Ochmanek
Czekamy na wiadomości ,które uda się Pani dowiedzieć w sprawie tego aniołka. Czytając różne wpisy o Oskarku natknęłam się na forum gdzie składano się na pomnik dla niego i zajmowała się tym fundacja. Byle udało się nam coś w tej sprawie zrobić.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   46   47   48   ...   50   51    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika R
04.02.2016
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Krzysztof Nowak 08.03.2006