Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Oskarek Małgorzaciak


* 02.02.2002

 

+ 02.03.2006

Miejsce pochówku: Piotrków Trybunalski Ul Cmentarna 19A cmentarz Rzymsko Katolicki

,

woj. łódzkie

 
Licznik odwiedzin strony
124616
Dodane w czerwcu
Mama, która czeka na dziecko
Jest tylu dobrych ludzi, którzy czekają na dziecko, a Twoja dusza musiała trafić w ręce tak okrutnych ludzi. śpij już bez bólu i głodu.
Zgłoś SPAM
Dodane ponad rok temu
Marlena Mielczarek
ewa z dziecmi poda mi pani link do tego filmu o oskarku
Zgłoś SPAM
Marlena Mielczarek
(obca osoba)
Do Joanna jak ta ciocia Oskarka ma na imię i nazwisko ?
Zgłoś SPAM
JJ
(obca)
Byłeś naszym marzeniem, Pozostałeś wspomnieniem. Cóż mogę dodać, tyle już napisano? Takie ładne dziecko a tyle jest samotnych kobiet, które chciałyby takiego synka. Głosujcie na... PIS nie zmieni losu dzieci w Polsce, oni tylko dają pieniądze. Zabierają dzieci dobrym rodzicom,bo są .... biedni a katom zostawiają. Patologia ta za komuny dostałaby karę śmierci i nie musielibyście łożyć na utrzymanie katów dzieci ze swych nędznych zarobków... Do ludzi dobrej woli. Przemyślcie...zanim wrzucicie kartkę,"opieka" zapuka do drzwi oprawców i odejdzie jak nikt nie otworzy...
Zgłoś SPAM
Magdalena Zaremba
(Obca)
Oskarku mam synka w Twoim wieku... patrzę na Niego i aż płakać mi się chce...biedaczku mój. Na szczęście masz ten koszmar za sobą. Moja Mama jest u góry i pewnie Cię przytuli...też to czynię gdy tam przyjdę. Kocham Cię maluszki i noszę Cię w sercu.
Zgłoś SPAM
Asia
Oskarku,cały czas pamiętam i kocham. Do zobaczenia!
Zgłoś SPAM
Magdalena
Tak bardzo Cie kocham maleńki. Moje serce rozdziera się na milion kawałków na myśl o tym jak bardzo musiałeś cierpieć. Oddałabym wszystko żeby Cie stamtąd zabrać.
Zgłoś SPAM
J.
Kochanie, cały czas pamiętam. Zawsze będziesz w moim sercu. Kocham Cię. A Twoich oprawców dosięgnie sprawiedliwość, nie znają dnia ani godziny, ale czekamy aż wyjdą na wolność... zapłacą za to co Ci zrobili.
Zgłoś SPAM
Kasia
Aniołku przepraszam za zło tego świata.
Zgłoś SPAM
Małgorzata Broniszewska
Mam wielką nadzieję że kiedy wyjdą na wolność dostaną niezły wp.... Bo więzienie dla zwyroli to za mało za krzywdę dziecka(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   50   51    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika R
04.02.2016
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Krzysztof Nowak 08.03.2006