Łez tysiące, wiele chwil w zadumie...nad życiem Waszym, co miało długo
jeszcze trwać.. Ale Bóg chciał inaczej, pozostały wspomnienia, tęsknota,
żal..░(✰)(✰)░
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają lata,pory roku się zmieniają...lecz zbyt szybko
przemijają.Światełko dla Was Aniołki zapalam((*))
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
"Miłość, którą dajemy, jest jedyną miłością jaką
zatrzymujemy".
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej
krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko
marzymy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.