Gdzie nad bliskich grobem Męki Krzyż
I niezabudek kwiecie co nie więdnie.
Gdzie z jasnej mej nadziei płonie znicz.
Tam po mnie przyjdżcie - napewno będę.KOCHANI.
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Ciebie Mietku..dla Ciebie Paulinko..(♥)..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niechaj Bóg będzie zawsze obok Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i
Cię ochraniać - tam w Niebie .... Modlitwa i tysiące światełek
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla Was bo Byliście kochani... dla Was bo Jesteście kochani... dla Was bo
umieliście kochać...od nas stąd - dla Was T A M - bo ciągle Was w sercach
mamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Niedzielne światełko połączone z modlitwą posyłam dla Was Kochani .
((**)) ((**))
♥ .҈. ♥ ... Tysiące światełek dla Ciebie Aniołku Kochany....♥ .҈.
♥ Bardzo dziękuję ,za ciepłe słowa i pamięć w rocznicę odejścia
Magdusi.. To tak wiele dla mnie znaczy ... Że JESTEŚCIE ...Dziękuję.G
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Niedzielne swiatelko❤✴
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tam,gdzie nie widać już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,tam Wy jesteście,a
bez Was Aniołki...smutny jest nasz świat.Lampeczkę i modlitwę zostawiam
Wam...na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.