Bo cóż warte życie bez Was... cóż warty piękny, jasny dzień... gdy nie ma
Was, tamto zdaje się być snem... odeszła radość, nic już nie cieszy.. nikt
nie zastąpi Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
MIETKU..PAULINKO - [[♥]] - Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
JEZU W POLICZEK PIĘŚCIĄ UDERZONY ZMIŁUJ SIE NAD NAMI I pAULINKĄ I JEJ TATA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Wam Aniołki,pierwszy wiosenny mej pamięci płomyczek...niech nigdy nie
gaśnie i poprowadzi Was przez wieczne życie.((*))
Zgłoś SPAM
Wojtek mąż Krystyny Mokros , bliski Eweliny Skwary
Wspomnienia , w pamięć ucieczka. Pustka została w tym samym co wczoraj
miejscu.
Światełko pamięci dla Was Kochani.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiosenne już...smutne światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
jaśniutkie światełko w pierwszy dzień wiosny
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko z modlitwą..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...(✿)(✿)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci w ten pierwszy dzień Wiosny...Wiosny
Kalendarzowej...Waszej pamięci...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.